REGULAMIN Willa Amelia

1. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 12:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

2. Dostęp do zarezerwowanego pokoju przed rozpoczęciem doby noclegowej jest możliwy tylko w przypadku, gdy został on już przygotowany na przyjęcie Gości.

3. Przedłużenia pobytu poza wskazany w rezerwacji termin Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10:00 w dniu, w którym upływa termin najmu pokoju. Willa Amelia może odmówić przedłużenia pobytu w przypadku Gości nie stosujących się do poniższego regulaminu lub w przypadku braku dostępności pokoi.

4. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż uprzednio zarezerwowany pobyt należność nie ulega zmianie i nie podlega zwrotowi.

5. W dniu przyjazdu Gość jest zobowiązany do przedstawienia dokumentu tożsamości ze zdjęciem celem dokonania meldunku (Ust. Z 10.04 1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz 960). Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych Gości przebywających w Willi Amelia zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późniejszymi zmianami).

6. Gość nie może użyczać wynajmowanego przez siebie pokoju osobom nie zameldowanym w Willi Amelia.

7. Osoby nie zameldowane w Willi Amelia mogą przebywać w pokoju gościa do godz.22:00

8. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 7:00.

9. Ze względu na komfort wypoczynku naszych Gości na terenie Willi Amelia obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Palić można jedynie w wyznaczonym miejscu na zewnątrz budynku, gdzie na życzenie gości będą wykładane popielniczki.

10. Podczas pobytu Gościa pokoje nie są udostępniane osobom trzecim.

11. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody – uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia lub urządzeń technicznych (w tym również zagubienie kluczy) powstałe z jego winy lub osób go odwiedzających.

12. Parking niestrzeżony dla Gości Willa Amelia udostępniany jest bezpłatnie. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za parkujące pojazdy ani za pozostałe w nich mienie.

13. Obsługa zobowiązana jest reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń oraz porządku i czystości w Willi Amelia. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać w recepcji.

14. Regulamin Willi Amelia podaje się do wiadomości poprzez umieszczenie go na stronie internetowej www.hotelsolina.com.pl, w drodze indywidualnego informowania Gościa przy potwierdzeniu rezerwacji oraz poprzez umieszczenie go w pokojach gościnnych.


Dziękujemy za przestrzeganie regulaminu Willi Amelia.
Pozwoli to Państwu na wypoczynek w miłej atmosferze i zapewni Państwu komfortowy i bezpieczny pobyt.

Regulamin można pobrać również w formie pliku pdf pobierz REGULAMIN